Wiadomości

Puchar dla policjanta z Katowic!

Data publikacji 13.06.2017

Sukcesem zakończył się dla policjanta z Katowic udział w "25. Biegu Fiata". St. asp. Bogusław Bożek z Komisariatu Policji III w Katowicach zdobył I miejsce w kategorii powyżej 40 lat. Dystans 10 km pokonał on w czasie 40 minut 39 sekund. Serdecznie gratulujemy!

Bieg Fiata, to najsłynniejsze wydarzenie biegowe na południu Polski. Rozgrywany od ćwierć wieku gromadzi rokrocznie na starcie około 1500-2000 zawodników. Zawody na stałe wpisały się w kalendarz imprez biegowych Polski. Możliwość sprawdzenia swojej wytrzymałości na ulicach Bielska-Białej sprawia, że dla wielu zawodników to obowiązkowy punkt w kalendarzu startów.

Uczestnicy imprezy rywalizowali w biegu głównym na 10 km oraz biegu młodzieżowym na dystansie 3 km. Jak co roku w rywalizacji wzięli również udział zawodnicy na wózkach. Trasa na dystansie 10 km prowadziła głównymi ulicami miasta. Podczas głównej imprezy przeprowadzono także dodatkowe klasyfikacje, m.in. Bieg Policjantów. Komendę Miejska Policji w Katowicach reprezentował st.asp. Bogusław Bożek z Komisariatu Policji III w Katowicach. W klasyfikacji policjantów o PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W BIELSKU- BIAŁEJ w kategorii powyżej 40 lat zdobył on I miejsce. 10 km trasę pokonał on w czasie 40 minut 39 sekund.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!