Wpadli na gorącym - Nie reagujesz akceptujesz - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Nie reagujesz akceptujesz

Wpadli na gorącym

Policjanci z Komisariatu III zatrzymali dwóch wandali, którzy na ulicy Panewnickiej uszkodzili cztery samochody. Spowodowali straty oszacowane na około 8 tysięcy złotych. Każemu z nich grozi pięć lat za kratkami. Zatrzymanie to efekt jednego telefonu

Policjanci z Komisariatu III zatrzymali dwóch wandali, którzy na ulicy Panewnickiej uszkodzili cztery samochody. Spowodowali straty oszacowane na około 8 tysięcy złotych. Każemu z nich grozi do pięciu lat za kratkami. Zatrzymanie to efekt jednego telefonu z informacją o zdarzeniu.
W policyjnym areszcie zakończył się dwóch mężczyzn powrót z imprezy urodzinowej kolegi. Na ulicy Panewnickiej zaczęli demolować samochody. Kopali po karoseriach i urywali lusterka. Uszkodzili: dwa renaulty, skode o hondę acord. Widzący zdarzenie mieszkaniec Katowic zareagował. Zadzwonił na komisariat. Już kilka minut później dwóch wandali było w drodze na komisariat. Spowodowali straty oszacowane na około 8 tysięcy złotych. Każemu z nich grozi do pięciu lat za kratkami.