Nie reagujesz akceptujesz

Zareagował - złodziej auta zatrzymany

Nawet 5 lat więzienia grozi 32-letniemu pracownikowi myjni, który ukradł volkswagena klientce. Złodzieja, który na podwójnym gazie przyjechał skradzionym tauronem na stację benzynową, zatrzymano po informacji przekazanej przez innego kierowcę.

Nawet 5 lat więzienia grozi 32-letniemu pracownikowi myjni, który ukradł volkswagena klientce. Złodzieja, który na podwójnym gazie przyjechał skradzionym tauronem na stację benzynową zatrzymali policjanci z Komisariatu VII. Mężczyzna został zatrzymany dzięki informacji przekazanej telefonicznie przez kierowcę tira.
Oficer dyżurny otrzymał informację o kierowcy volkswagena taurona, który najprawdopodobniej jest pijany. Wjeżdżającego zygzakiem na stację benzynową przy ulicy Brackiej kierowcę zauważył kierowca tira. O swoich przypuszczeniach poinformował telefonicznie policjatów. Już po kilku minutach 32-latek dmuchał w alkomat. Jego wynik to ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. Następnie mężczyzna został poproszony o pokazanie dokumentów samochodu. Nie mam ich przy sobie - tak brzmiała jego odpowiedź. Nie mógł ich mieć ponieważ okazało się, że volkswagena ukradł z myjni samochodowej, w której ozostawiła go klientka. Za kradzież auta i jazdę na podwójnym gazie grozi mu pięć lat więzienia. Kierowcy tira dziękujemy. Dzęki jego reakcji złodziej został zatrzymany.