Zareagowali i zatrzymali przestępców - Nie reagujesz akceptujesz - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Nie reagujesz akceptujesz

Zareagowali i zatrzymali przestępców

Refleksem, odwagą i prawdziwie obywatelską postawą wykazali pracownicy sklepu, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej oraz pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy zatrzymali dwóch wandali. Trójka przestępców trafiła w ręce policjantów z VII

Refleksem, odwagą i prawdziwie obywatelską postawą wykazali pracownicy sklepu, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej oraz pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy zatrzymali dwóch wandali. Trójka przestępców trafiła w ręce policjantów z Komisariatu VII.
Policjanci z patrolu zostali skierowani przez oficera dyżurnego na ulicę Gliwicką. Tam czekali na nich pracownicym firmy ochroniarskiej , którzy zatrzymali dwóch wandali. Młodzieńcy w wieku 16 i 23 lat zniszczyli lusterka w trzech samochodach: oplu corsie, chevrolecie i renaulcie. Właściciele pojazdów straty oszacowali na ponad 1000 złotych. Dzięki pracownikom sklepu przy ulicy Ułańskiej 19-letni bandyta odpowie za kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ukradł dwie puszki piwa i żel do włosów. Nie chciał zapłacić rachunku. Kradzież chciała uniemożliwić mu pracownica sklepu. 19-latek aby utrzymać się w posiadaniu swojego łupu uderzył ją. Zauważli to inni pracownicy - bandyta został obezwładniony i przekazany policjantom, którzy po otrzymaniu informacji o zdarzeniu natychmiast przyjechali do sklepu. Zanim się jednak poddał, zniszczył roletę okienną w pomieszczeniu socjalnym.