Nie reagujesz akceptujesz

Chcieli ukraść reklamę multimedialną. Zostali zatrzymani dzięki informacji przekazanej przez świadka kradzieży

Świadek kradzieży reklamy multimedialnej zadzwonił na nr 997. Kilka minut później dwóch sprawców było już w rękach policyjnych wywiadowców. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Katowic w wieku 21 i 36 lat.

O tym co dzieje się przed lombardem na ulicy Armii Krajowej poinformowany został oficer dyżurny policji. Świadek widząc dwóch mężczyzn próbujących odkręcić reklamę multimedialną zadzwonił na 997. Mężczyźni widząc, że są obserwowani uciekli.  Na miejsce natychmiast skierowano zmotoryzowany patrol wywiadowców. Funkcjonariusze bardzo szybko zatrzymali złodziei. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Katowic w wieku 21 i 36 lat. Obaj przyznali się do próby kradzieży i dobrowolnie poddali karze. Młodszy na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu jej wykonania na 3 lata, a starszy na rok więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Właściciel reklamy straty oszacował na ponad 2 tysiące złotych.

 Dziękujemy za przekazaną informację. Łącząc wyrazy szacunku, życzymy Panu pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.