Nie reagujesz akceptujesz

Dzięki informacji od mieszkańca złodzieje wpadli z fantami z włamania do garażu

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 24-latka i jego 15-letniego wspólnika, którzy włamali się do garażu i ukradli książki, czasopisma oraz gazety. Starszemu z włamywaczy grozi za to 10 lat więzienia. Młodszy odpowie przed sądem rodzinnym.

Do oficera dyżurnego dotarła informacja. Dzwonił mieszkaniec ulicy Bohaterów Monte Cassino. Mężczyzna powiedział, żę widzi jak dwaj mężczyźni wynoszą z garażu paczki. Do akcji skierowano policyjnych wywiadowców. Przy stojącym nieopodal garażu golfie mężczyźni zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Katowic w wieku 15 i 24 lat. W samochodzie należącym do starszego znaleziono skradzione z garażu książki, czasopisma i gazety o łącznej wartośći 500 złotych. Żaden z zatrzymanych nie przyznaje się do włamania. Obaj twierdzą, że przedmioty znalezione w samochodzie znaleźli przed garażem. Postanowili je zabrać i dać babci jednego z nich, aby mogła nimi palić w piecu...

Dziękujemy za przekazaną informację. Łącząc wyrazy szacunku, życzymy Panu pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.