Nie reagujesz akceptujesz

Zerwał złoty łańcuszek - zareagowali świadkowie

Do zdarzenia doszło na ulicy 1-go Maja. Do stojącej na przystanku tramwajowym kobiety, podbiegł od tyłu młody mężczyzna. Zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł. Oszołomiona kobieta zaczęła wzywać pomocy. Zareagowali świadkowie, którzy byli w pobliżu. Po krótkim pościgu dogonili i obezwładnili napastnika.

Znany policjantom 19-latek zarwał z szyi kobiecie złoty łańcuszek i uciekł. Natychmiastowe działanie świadków zdarzenia doprowadziło do jego zatrzymania. Napastnik noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut - nie pierwszy w tym roku....

Do zdarzenia doszło na ulicy 1-go Maja. Do stojącej na przystanku tramwajowym kobiety, podbiegł od tyłu młody mężczyzna. Zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł. Oszołomiona kobieta zaczęła wzywać pomocy.  Zareagowali świadkowie, którzy byli w pobliżu. Po krótkim pościgu dogonili i obezwładnili napastnika.

Po chwili na miejsce przyjechał powiadomiony o zdarzeniu policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali złodzieja. 19-latek został przewieziony do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut - nie pierwszy w tym roku.... Młodzieniec jest podejrzany o serię włamań do prywatnych mieszkań. Razem ze swoimi współnikami ma ich na koncie 10. Czytaj więcej. Gang włamywaczy rozbity!

"Postawa, którą zaprezentowali świadkowie stanowi powód do dumy. Państwa postępowanie zasługuje na najwyższe słowa uznania i szacunek. Mamy wielką nadzieję, że Państwa zachowanie  w czasach ciągłego pośpiechu i zobojętnienia będą wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się zadziałać adekwatnie do zagrożenia. Łącząc wyrazy szacunku, życzymy  pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym".