Sznupek i dzielnicowi w „Kosmosie” - Dzielnicowy bliżej nas - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Dzielnicowy bliżej nas

Sznupek i dzielnicowi w „Kosmosie”

W dniu 5 czerwca br. dzielnicowi z Komisariatu Policji V w Katowicach uczestniczyli w festynie z okazji III Giszowieckiego Dnia Dziecka pod nazwą „Bajtle w Kosmosie”. Policjanci w towarzystwie maskotki „Sznupka” opowiadali dzieciom o bezpiecznych zachowaniach w domu i na ulicy. Zaprezentowano również policyjny sprzęt.

W dniu 5 czerwca 2019 r w Parku Giszowieckim w Katowicach odbył się festyn z okazji III Giszowieckiego Dnia Dziecka pod nazwą „Bajtle w Kosmosie”. Podczas festynu z najmłodszymi spotkali się dzielnicowi z katowickiej „Piątki” - st.sierż. Rafał Górczyński oraz sierż. Piotr Szlęk a towarzyszył im policyjny przyjaciele każdego dziecka – Sznupek. Mundurowi wraz Sznupkiem przypominieli dzieciom zasady bezpiecznych zachowań w domu, szkole, na ulicy i na placu zabaw aby uniknąć niebezpieczeństwa. Ponadto dużym zainteresowaniem u najmłodszych cieszył się zaprezentowany policyjny sprzęt. Policjanci zaprezentowali radiowóz wykorzystywany w codziennej służbie, indywidualne wyposażenie oraz elementy umundurowania.

Wierzymy, że wizyta policjantów zostanie w pamięci dzieci na długi czas i niewątpliwie przyczyni się do zacieśnienia współpracy z mieszkańcami naszego miasta.

  • na zdjęciu widać dzielnicowego a obok niego stoi maskotka Sznupek
  • na zdjęciu widać dzielnicowego który stoi wraz ze Sznupkiem obok radiowozu wraz z dziećmi ubranymi w odblaskowe kamizelki
  • na zdjęciu widać dzielnicowego który stoi wraz ze Sznupkiem obok stoją dzieci w tyle widać scenę
  • na zdjęciu widać matkę z dzieckiem a przed nią stoją maskotka policyjna sznupek i maskotka straży miejskiej ryś
  • na zdjęciu widać dzielnicowych jak stoją wraz ze sznupliem za nimi stoi radiowóz
  • na zdjęciu widać dyplom - podziękowania od komitetu organizacyjnego dla Komisariatu V Policji w Katowicach