Zaginiony Adam Rusecki nadal poszukiwany - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Zaginiony Adam Rusecki nadal poszukiwany

Data publikacji 13.11.2020

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Adamem Ruseckim. Mężczyzna widziany był po raz ostatni 14 października 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna jego miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w szara koszulkę z kołnierzykiem zapinana pod szyja na trzy guziki i szary sweter rozpinany, znajdujący się  w sklepie spożywczym

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 42-letni Adam Rusecki ostatni raz widziany był 14 października 2020 roku około godziny 17.40, kiedy opuszczał miejską izbę wytrzeźwień. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w granatowa kurtkę z kapturem założonym na głowę, który w ręce trzyma papierowy kubek z napojem

Rysopis zaginionego: wzrost 172 cm, wiek z wyglądu około 50 lat, szczupłej  / cherlawej budowy ciała przygarbiony, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru ciemny blond.

Ubiór zaginionego: ciemna kurtka z kapturem (najprawdopodobniej granatowa), ciemne spodnie i ciemne buty.

Znaki szczególne: brak większości przednich zębów, cera bruzdowata i czerwona. Mężczyzna nadużywa alkoholu i może mieć urojenia, że jest śledzony i chce go ktoś zabić.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 28 52, 47 85 123 32 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w zielony sweter w czarne pasy, który w ręce trzyma papierowy kubek z napojem