Wiadomości

Policjanci z V komisariatu wsparli leczenie rocznej Mii chorej na SMA

Data publikacji 29.06.2020

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach włączyli się w akcję wspierającą dziewczynkę chorą na SMA #GaszynChallenge, przyjęli wezwanie do pomocy, zrobili po 10 pompek, wsparli zbiórkę dla dziewczynki chorej na SMA i do dalszej pomocy nominowali: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach oraz Wydział Promocji Urzędu a w Katowicach.

zdjęcie kolorowe: policjanci z Komisariatu v Policji w Katowicach podczas akcji #GaszynChallenge

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach przyjęli wyzwanie do pomocy w ramach akcji #GaszynChllenge i postanowili wesprzeć roczną Mię, która cierpi na SMA stopnia pierwszego.
Każdy może przyłączyć się do akcji. Wystarczy zrobić 10 pompek, a także wspomóc minimalną kwotą 5 złotych zbiórkę dla dziewczynki. Akcję można wesprzeć również bez fizycznego udziału, wtedy jednak minimalna kwota wpłaty to 10 zł. Ukończone wyzwanie upoważnia do nominowania  kolejnych podmiotów, które w przeciągu 48 godzin wykonają zadanie. Akcja ma na celu przede wszystkim wsparcie kosztownego leczenia rocznej Mii, ale także promocję zdrowego stylu życia.

Do dalszej pomocy policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach nominowali: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta w Katowicach.

Wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę, dzięki której uda się zrealizować leczenie dziewczynki! Chcesz pomóc, kliknij link i wesprzyj zbiórkę. Zbiórka dla rocznej Mii

zdjęcie kolorowe: roczna Mia, dla których pieniądze zebrali policjanci z komisariatu V Policji w Katowicach

W pomoc może włączyć się każdy. Do zebrania potrzebnej kwoty pozostało jeszcze 60 %. Razem możemy więcej.

 

Ładowanie odtwarzacza...