Poszukujemy sprawcy kradzieży telefonu - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy kradzieży telefonu

Policjanci z Komisariatu VI w Katowicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu, do którego doszło w jednym ze sklepów w Centrum Handlowym "Supersam" w Katowicach. Amatora cudzego telefonu komórkowego zarejestrowały kamery monitoringu, a jego wizerunek publikujemy poniżej. Zdarzenie miało miejsce 25 maja 2019 roku, kilkanaście minut po godzinie 14.

Pod koniec maja bieżącego roku w sklepie MediaExpert doszło do kradzieży telefonu komórkowego Samsung A 40. Jak ustalili policjanci całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Sprawdza kradzieży jest mężczyzna ubrany w czarnego w t-shirta z plecakiem na plecach. Jak widać na nagraniu, które prezentujemy poniżej mężczyzna kilkukrotnie podchodził do stoiska, na którym wystawione były telefony komórkowe, po czym wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, pozbył się zabezpieczenia telefonu, po czym schował go we własnej kieszeni i opuścił sklep.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu proszone są o kontakt z Komisariatem VI w Katowicach pod nr tel. 32 200 3850 lub 32 200 3885 bądź z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach tel. 32 200 255 bądź pod numerem alarmowym 112.

Ładowanie odtwarzacza...