Poszukiwany sprawca kradzieży telefonu. Poznajesz? - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Poszukiwany sprawca kradzieży telefonu. Poznajesz?

Data publikacji 26.06.2019

Policjanci Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują mężczyzny który wykorzystując chwilę nieuwagi sprzedawców z sklepu komputerowego w jednej z galerii handlowych w centrum Katowic, skradł telefon z półki sklepowej. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 czerwca br., w sklepie komputerowym znajdującym się w galerii handlowej przy ul. ks. Piotra Skargi w Katowicach. Mężczyzna wszedł do sklepu i wykorzystując moment nieuwagi obsługi sklepu zabrał z półki sklepowej aparat telefoniczny o wartości ponad 4000 zł, a następnie wyszedł ze sklepu. Moment kradzieży zarejestrowały kamery wyniku czego ustalono jego wizerunek, który publikujemy.

na zdjęciu widać mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ul. Stawowej 8, pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.