Mężczyzna z monitoringu w rękach policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Mężczyzna z monitoringu w rękach policjantów

Data publikacji 03.04.2019

Mężczyzna, który ukradł w sklepie 5 par spodni jest już w rękach policjantów z katowickiej „trójki”. Wczoraj opublikowaliśmy jego wizerunek. Już kilka godzin później otrzymaliśmy informacje od internautów co do jego tożsamości. Dziś 28- latek sam zgłosił się do komisariatu, po tym jak dowiedział się, że jest poszukiwany przez policjantów... Usłyszał już zarzut kradzieży. Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również internautom za wszystkie przekazane sygnały i spostrzeżenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek 14 marca 2019 r. Do jednego ze sklepów w centrum handlowym przy ul. Kościuszki wszedł młody mężczyzna. Bezpośrednio po przekroczeniu bramek, z regału skradł 5 par spodni o wartości 1150 złotych, a następnie uciekł. Sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Wczoraj opublikowaliśmy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny. Już kilka godzin później otrzymaliśmy informację od internautów co jego tożsamości. Dziś mężczyzna sam zgłosił się do komisariatu, po tym jak dowiedział się, że jest poszukiwany przez policjantów. 28-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Katowicach. 
Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.  Dziękujemy również internautom za wszystkie przekazane sygnały i spostrzeżenia.