Kamery nagrały kolejnego amatora perfum. Poznajesz? - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Kamery nagrały kolejnego amatora perfum. Poznajesz?

Data publikacji 12.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna wszedł do drogerii, ukradł dwa flakony perfum, po czym uciekł. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia 2018 roku około godziny 20:50 w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja. Mężczyzna wszedł na teren sklepu i upewniając się, że nie jest obserwowany, zabrał z półki dwa flakony perfum i wybiegł ze sklepu przenosząc skradziony towar wysoko nad bramkami antykradzieżowymi. Wartość skradzionego mienia to 570 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowo 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

  • mężczyzna - sprawca kradzieży perfum nagrany przez kamery monitoringu
  • mężczyzna - sprawca kradzieży perfum nagrany przez kamery monitoringu
  • mężczyzna - sprawca kradzieży perfum nagrany przez kamery monitoringu