Sukcesy katowickiej policjantki st. sierż. Moniki Nawrat

Data publikacji 08.10.2018

Tylko we wrześniu st. sierż. Monika Nawrat z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zdobyła 3 medale- złoty, srebrny i brązowy. Podczas VII edycji Europejskich Igrzysk Służb Mundurowych, które odbyły się w Hiszpanii, policjantka w biegu długodystansowym wywalczyła złoty medal, natomiast w biegu przełajowym cross zajęła drugie miejsce. Kilkanaście dni wcześniej w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie w Pile st. sierż. Monika Nawrat wywalczyła III miejsce w kategorii indywidualnej kobiet.

W dniach od 21 września do 29 września 2018 r. w miejscowości Algeciras odbyły się Europejskie Igrzyska European Police & Fire Games 2018. Starszy sierżant Monika Nawrat z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wystartowała w dwóch konkurencjach. W biegu długodystansowym Halfmarathon, który odbył się na trasie Los Barrios- Algeciras, st. sierż. Monika Nawrat była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. W biegu przełajowym cross 7 km, który odbył się w mieście La Linea, policjantka wywalczyła srebrny medal i stanęła na drugim stopniu podium.

To nie wszystkie sukcesy, które w ostatnim miesiącu osiągnęła policjantka z Katowic. Na początku września br. startowała w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie w Pile. W kategorii indywidualnej kobiet wywalczyła III miejsce, tuż za policjantkami z Łotwy.