Poznajesz tego mężczyznę? - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Poznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 04.06.2018

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują mężczyzny, który ukradł skuter z parkingu podziemnego galerii, a następnie go porzucił. Kilka godzin później policjanci na innej ulicy odnaleźli skradziony jednoślad. Publikujemy zapis z monitoringu, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

Do zdarzenia doszło 27 kwietnia br. około godziny 16.40. Jak ustalili stróże prawa, sprawca ukradł skuter, który stał na parkingu podziemnym w centrum handlowym przy ulicy 3-go Maja, a następnie go porzucił. Wartość motoroweru to 3500 złotych. Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VI w Katowicach rozpoczęli poszukiwania sprawcy oraz motoroweru. Kilka godzin później mundurowi namierzyli jednoślad, który został porzucony na ulicy Mielęckiego w Katowicach. Nadal jednak poszukiwany jest sprawca tego czynu.
Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy nagranie z kamer, na których jest widoczny mężczyzna podczas wyprowadzania skutera z podziemnego parkingu.

Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555, lub 112 kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.


 

  • poszukiwany mężczyzna
  • poszukiwany mężczyzna
  • poszukiwany mężczyzna
Ładowanie odtwarzacza...