Nadal poszukujemy właściciela pieniędzy - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Nadal poszukujemy właściciela pieniędzy

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach nadal poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w pobliżu domu handlowego "Skarbek" w Katowicach. 28 kwietnia bieżącego roku w godzinach południowych do Komisariatu zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że przed chwilą odnalazła na ulicy blisko 2000 złotych. Pokrzywdzonego prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod nr tel. 32 200 3850.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, 28 kwietnia w godzinach południowych na ul. Mickiewicza na wysokości kwiaciarni mieszczącej się w domu towarowym „Skarbek” zostały znalezione pieniądze. Osobą, która je znalazła a jednocześnie poinformowała nas o tym fakcie była mieszkanka Katowic pani Sylwia. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że najprawdopodobniej pokrzywdzonym jest mężczyzna, który wcześniej dokonywał transakcji w jednym z punktów usługowych mieszczących się w „Skarbku”. Jak wynika z zapisów monitoringu, którym dysponują policjanci zajmujący się opisywaną sprawą, mężczyzna po wyjściu ze sklepu skierował się w stronę Rynku, a po kilku minutach wrócił i czegoś szukał.

W związku z powyższym  zwracamy się z prośbą do pokrzywdzonego o kontakt z Komisariatem VI Policji w Katowicach  przy ul. Stawowej w Katowicach.