Puchary dla katowickich policjantek

Data publikacji 25.04.2018

Sukcesem katowickich policjantek zakończył się start w XV Wiosennym Biegu Przełajowym Służb Mundurowych zorganizowanym przez Szkołę Policji w Katowicach. Sierż. Monika Nawrat z wydziału sztab policji katowickiej komendy miejskiej zajęła II miejsce. Mł. asp. Joanna Menżyk z katowickiej „czwórki” stanęła na trzecim stopniu podium. Serdecznie gratulujemy!

Wczoraj o godzinie 12.00 odbył się XV Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

• asp. szt. Dariusz Cyran Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP Katowice

Dystans wynosił 10 km. Policjantki z Katowic zdobyły puchary i stanęły na podium. Sierż. Monika Nawrat z Wydziału Sztab Policji katowickiej komendy miejskiej zajęła II miejsce, natomiast mł.asp. Joanna Menżyk z katowickiej „czwórki” zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!