Zderzenie audi z autobusem w Katowicach - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Wiadomości

Zderzenie audi z autobusem w Katowicach

Data publikacji 12.03.2018

3 osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. To finał wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Katowicach. Jak wstępnie ustalono, 20- letni kierowca audi, przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z autobusem. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Katowic.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po godzinie 4.00 w Katowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 20-latek kierujący audi, jadąc ulicą Kościuszki w kierunku centrum, na skrzyżowaniu z ulicą Armii Krajowej przejechał na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z autobusem. Kierowca audi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pod opiekę lekarzy trafił również kierowca autobusu oraz pasażerka. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem telefonu 32 200 2961. 
Ku przestrodze publikujemy zdjęcia z wczorajszego wypadku drogowego.