Wiadomości

Dzielnicowi namierzyli poszukiwanego 4 listami gończymi

Data publikacji 02.10.2017

Dzielnicowi z Komisariatu V Policji w Katowicach wraz z kryminalnymi zatrzymali poszukiwanego 4 listami gończymi. Mężczyzna od ponad 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Trafił już do Aresztu Śledczego w Mysłowicach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z katowickiej "piątki" st.asp. Tomasz Jakóbik oraz mł.asp. Marcin Włodyga otrzymali informację, gdzie może przebywać mężczyzna poszukiwany 4 listami gończymi. W piątek razem z policjantami z wydziału kryminalnego zajmującymi się poszukiwaniami wkroczyli do akcji. Kilkanaście minut po 6 rano na ulicy Milowickiej zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna szedł do pracy. Był bardzo zaskoczony i nie spodziewał się zatrzymania.
Mieszkaniec Katowic od ponad 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 31-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w Katowicach oraz Sąd Rejonowy w Mysłowicach m.in. za uszkodzenie mienia, jazdę pod wpływem alkoholu oraz złamanie zakazu sądowego. Mieszkaniec Katowic trafił już do Aresztu Śledczego w Mysłowicach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.