Wiadomości

Dzielnicowi z "trójki" z wizytą w domu pomocy społecznej

Data publikacji 02.10.2017

Dzielnicowi z katowickiej "trójki" odwiedzi pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej "Zacisze" w Katowicach. Okazją do tego był festyn pn. "Pożegnanie lata 2017". Mł. asp. Justyna Zawierucha oraz st. sierż. Łukasz Jaźwiec rozmawiali z uczestnikami festynu na temat zagrożeń jakie czyhają na osoby starsze oraz o sposobach ich unikania.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji III w Katowicach mł. asp. Justyna Zawierucha oraz st. sierż. Łukasz Jaźwiec w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas” wzięli udział w  w festynie „Pożegnanie Lata 2017”. Odbył się on na terenie  Domu Pomocy Społecznej „ Zacisze” ul. Traktorzystów 42 w Katowicach.
Policjanci wraz z  uśmiechniętymi pensjonariuszami ośrodka spędzili aktywnie czas, przeprowadzili indywidualne rozmowy z seniorami dot. bezpieczeństwa  osób starszych. Mundurowi rozmawiali o zagrożeniach jakie czyhają na osoby starsze oraz o sposobach ich unikania. Szczególną uwagę policjanci przywiązali do objaśnienia nowej koncepcji pracy dzielnicowego, tj. „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Policjanci  zaznaczyli swoją obecność  uczestnicząc wraz z  seniorami w różnych konkursach i zabawach.