Zabrali cudzy telefon. Poznajesz? - Poznajesz? - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Poznajesz?

Zabrali cudzy telefon. Poznajesz?

Policjanci z Katowic poszukują dwóch młodych mężczyzn, którzy zabrali telefon z półki sklepowej. Wcześniej komórkę pozostawiła tam dziewczynka, która była na zakupach z mamą. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o przywłaszczenie telefonu. Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2018 roku około godziny 20.30 w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ul. 3 Maja w Katowicach. Dziewczynka będąca na zakupach z mamą, pozostawiła komórkę, na regale z nowymi telefonami. W futerale znajdowało się dodatkowo 200 złotych. Po chwili, gdy się zorientowały i wróciły do sklepu, telefonu już nie było. Łączna wartość strat to 700 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach. Jak się okazało, całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.  Policjant prowadzący postępowanie zdecydował o publikacji wizerunku osób podejrzewanych o przywłaszczenie.  
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3881, 32 200 3850, 32 200 2555, kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.


 


 

Ładowanie odtwarzacza...