Kradzież w oku kamery. Poznajesz? - Poznajesz? - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Poznajesz?

Kradzież w oku kamery. Poznajesz?

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują mężczyzn, którzy są podejrzewani o kradzież. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, gdy mężczyźni wkładają do reklamówki pudełko z głośnikami o wartości ponad 1800 złotych. Publikujemy nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawców. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach zajmują się sprawą kradzieży głośników i słuchawek o łącznej wartości ponad 3500 złotych. Jak  ustalono, 30 czerwca br. dwaj mężczyźni przyszli do jednego ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy 3-go Maja w Katowicach. W pewnym momencie jeden z nich włożył do reklamówki, którą trzymał kolega, pudełko, w którym były głośniki o wartości ponad 1800 złotych. Zdarzenie to zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek osób podejrzewanych o kradzież. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VI w Katowicach.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555,  kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Ładowanie odtwarzacza...