Zapłacił za zakupy skradzioną kartą. Poznajesz? - Poznajesz? - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Poznajesz?

Zapłacił za zakupy skradzioną kartą. Poznajesz?

Policjanci z Katowic zajmują się sprawą kradzieży plecaka wraz z dokumentami. Jak ustalono, nn sprawca z katowickiego Rynku skradł plecak w którym były dokumenty i karta bankomatowa. Kilka minut po kradzieży sprawca zapłacił w sklepie za zakupy uprzednio skradzioną kartą. Wizerunek jego został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Katowic.

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach zajmują się sprawą kradzieży. Do zdarzenia doszło 16 września br. około godziny 20.00. Pokrzywdzony korzystał z rowerów miejskich i na Rynku w pobliżu stacji pozostawił plecak, który został skradziony. W środku był m.in. portfel z dokumentami tj. dowód osobisty, prawo jazdy i karta bankomatowa. Jak ustalili policjanci kilkanaście minut po kradzieży, nn sprawca w sklepie spożywczym dwa razy dokonał płatności skradzioną kartą. Wszystko zostało nagrane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod nr tel. 32 200 3880, 32 200 38 50, 32 200 25 55 bądź e-mail kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość. 

 

Ładowanie odtwarzacza...