Poszukujemy sprawcy kradzieży. Poznajesz? - Poznajesz? - Komenda Miejska Policji w Katowicach

Poznajesz?

Poszukujemy sprawcy kradzieży. Poznajesz?

Policjanci z Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują sprawcy kradzieży perfum. Mężczyzna wszedł do drogerii, wziął z półki dwa flakony perfum, po czym opuścił sklep chowając towar za paskiem spodni. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555, 112 lub pod adresem kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Do zdarzenia doszło  w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Piotra Skargi. Mężczyzna wszedł do drogerii  i wykorzystując nieuwagę personelu, ukradł dwa flakony perfum o wartości ponad 550 złotych. Następnie wyszedł ze sklepu chowając pudełka za paskiem spodni. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. 
Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerami całodobowymi 32 200 3850, 32 200 2555, 112 lub pod adres

Ładowanie odtwarzacza...